Distribütörlükler

Distribütörlükler

Tasarım: EvrenKENT
 


     Ana Sayfa
     Hakkımızda
     Distribütörlükler
     Bayilikler
     Bize Ulaşın

 Adres: Beşkavaklar Mah.
 Çakmaklar Cad. No:30 BOLU
 Telefon: (0374) 270 43 53
                        270 43 54
 Faks: (0374) 270 43 57
 
          Hakkımızda


  1900'lü yıllarda faaliyetine başlayan şirketimizin pazarlama departmanında, 11 adet soğuk satış, 3 adet sıcak satış ile toplam 28 adet dağıtım ağıyla Bolu, Düzce ve çevre illere hizmet vermektedir.

  Bünyesinde 12 adet distribütörlük, 12 adet bayilik bulunduran şirketimizin ana binası 400 m2 idari ofis, 600 m2 soğuk hava deposu ve 2.000 m2 depo olmak üzere toplam 3.000 m2 ile hizmet vermektedir.

  Retailling Institute tarafından 2003 yılında Türkiye genelinde yapılan anket sonucu "En Beğenilen ılk 5 Dağıtım şirketi"nden biri olmuştur.

  Tarihçe:

  1900’lü yıllarda başlayan ticari faaliyetimiz bugün dördüncü nesil ile devam etmektedir. ılk tescilimiz 1933’tür.

    O dönemlerde ısmail Çatladı’nın başlatmış olduğu ticari hayat, Mehmet Çatladı ve şu anda şevket Çatladı, Armağan Çatladı ve Yasemin Çatladı ile iki binli yıllarda devam etmektedir.

    ılk işletmemiz Büyük Cami mahallesinde faaliyete başlamıştır. Daha sonra iş hacminin artmasıyla mevcut yer küçük gelmiş ve ıhsaniye mahallesindeki 1.500 m2 civarı iş yerimize taşınılmıştır. Ancak yıllar sonra bu işletme binası da yetmeyince şu anda bulunduğumuz 3.000 m2 kapalı alan binamıza geçilmiştir.

    Halihazırda bu binada yetmemekte ve yakın bir zamanda daha büyük bir yapıya geçmeyi planlamaktayız. ışletmemiz 1980 yılında şirketleşmiştir ve daha profesyonel bir yapıya bürünmüştür. Her geçen gün kendini yenileyen ve günün şartlarına ayak uydurabilen şirketimiz 2007 yılına Türkiye’de dağıtım firmalarında nadir bulunan ISO 9001-200 belgesini almaya hak kazanmıştır. Ayrıca şirketimiz Türkiye’de 2003 yılında yapılan, “Türkiye’nin en memnun olunan dağıtıcısı” anketinde ilk 5 firma arasına girmeyi başarmıştır.

    şirket her daim dinamik, güçlü, çözümcü ve aktif yapısı ile sektörün lider firması olmayı başarmış ve emin adımlarla büyümesine devam etmektedir.

Çatladıoğlu, ISO 9001-2000 Belgesi’ni aldı

Bolu’da toptan gıda sektöründe faaliyet gösteren Çatladıoğlu Gıda ıhtiyaç Maddeleri Ticaret ve Pazarlama Limited şirketi sahibi Armağan Çatladı, Türkiye çapında toptan gıda sektöründe sadece birkaç firmada bulunan kalite belgesini elde etmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, “Yaklaşık 1 yıldır kalite belgesi almak üzere çalışma yapıyorduk. Denetlemeci bir firma ile anlaşarak 1 yıl süren bir çalışmaya girdik. Ürünlerin açıkta olmaması, standartlara uygun olarak muhafaza edilmesi, en iyi koşullarda saklanması ve temizlik gibi önceden belirlenen kriterlere uyum döneminden geçtik. Kişisel değil, kurumsal bir yapıya önem vererek, belgeyi almak üzere hazırlanan şartları yerine getirmek üzere bir çalışma yaptık. Bu belgeyi almak istememizin sebebi de, şahsa değil kuruma odaklı bir yapı oluşturmaktı. Köklü bir firmayız. 84 yıllık geçmişi olan bir firma olarak da en iyi şartlarda müşteri kitlemize ulaşmayı amaçladık” dedi.

  Aldıkları belgenin şirketin anayasası özelliğine sahip olduğunu ifade eden Armağan Çatladı, “Bu belge ile kaliteyi tescillemiş olduk. Müşterilerimizin duyduğu güveni boşa çıkarmamak adına yenilikleri uygulamaya özen gösteriyoruz. Firmamızda 30 kişi çalışıyor. Hem personel hem de fiziki anlamda pek çok değişiklik yaptık. Titizlikle yapılan bütün denetimleri de başarıyla geçerek bu belgeyi almaya hak kazandık. Perakende satış mağazamızı geçtiğimiz günlerde Kiler’e devrettik. Toptan gıda sektöründe güçlenmek amacıyla böyle bir karar aldık” diye konuştu.

 
 6 Haziran 2007'de Dünya Gazetesinde çıkan habere bakmak için  tıklayınız.


Bir fabrika ziyareti;

Eski mağazalarımızdan fotoğraflar;

Yukarı Çarşı Çatladılar;


 

Aşağı Çarşı Çatladılar;

Kalıcı Konutlar Çatladılar;

 

          Basında Biz

●  Ana Sayfa  ●  Hakkımızda  ●  Distribütörlükler  ●  Bayilikler  ●  Bize Ulaşın  ●
 

© 2008-2012. Tüm Hakları Saklıdır. www.catladioglu.com Çatladıoðlu Gıda ıhtiyaç Maddeleri Ticaret ve Pazarlama Ltd. Şti.